Показані всі товари

Чізкейк “Без цукру, лактози та глютену”

Чізкейк “Без цукру, лактози та глютену”, – не лякайтесь, що така велика кількість “без” 🙂  навпаки, цей чізкейк має на меті змінити  враження про дієтичні солодощі.

Основа із фініків, мигдалю та насіння гарбуза, – скільки ж користі! Начинка із сиру Тофу та кеш`ю, соку лимону та кокосового масла, – знову вибух корисних елементів для організму.Згори чізкейк має ще одну прослойку із фініків та арахісового масла. Та наостанок : у склад цього чізкейку додаємо шоколад без цукру(!). Гарні новини для веганів – тут немає навіть меду, тому ми щиро сподіваємось, що така варіація healthy RAW food однозначно припаде до смаку і Вам. Ця позиція у меню не лише для прихильників веганства, а й для тих, хто стежить за фігурою, – фініки зможуть замінити певну кількість глюкози, насіння гарбуза позитивно впливає на імунну систему, а кокосове масло уже давно відомий тренд !

Скуштуйте RAW чізкейк разом із горнятком м`ятно-імбирного домашнього чаю і відразу відчуєте, як організм насичується користю та теплом.

480.00 грн 450.00 грн

Чізкейк з обліпихою та пана котою

Чізкейк на основі домашнього сиру та маскарпоне, обліпиховий курд та панакота (вартість цілого 465 грн).

465.00 грн 400.00 грн

Чізкейк “Орео”

Чізкейк “Орео” – коржі на основі мигдального борошна, мус з арахісовою пастою, шоколадний ганаш, печиво орео (вартість цілого – 520 грн).

520.00 грн 415.00 грн