Весільні торти
на замовлення у Львові

МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ:
торт вагою від 1,5 кг.

ЦІНИ НА ТОРТ:
від 420 до 550 грн за кг.

Кондитерська “Білка” пропонує усім молодятам вигідну послугу – замовити весільний торт у Львові із натуральних інгредієнтів та красивим стильним декором. Для довершеного вигляду солодкого столу пропонуємо також замовити і весільний кенді-бар у тому ж стилі, що й сам торт.

Ми випікаємо одноярусні торти і торти із кількома ярусами. При цьому для кожного ярусу можна вибрати інший тип начинки. Перелік варіантів начинки до торта у розрізі дивіться нижче ↓ – після галереї готових весільних тортів.

Усі без винятку торти на весілля виготовляємо із натуральних інгредієнтів! Ми не використовуємо дешевих готових сумішей для коржів чи крему, підсилювачів смаку, агресивних консервантів та неякісних порошкоподібних барвників. Усі компоненти торта виготовляємо власноруч: від коржів до компотье, мусів, сиропів, їстівного декору.

Читати повністю

Приховати опис

Декор весільних тортів

Весільні торти від “Білки” завжди вишукані, ніжні, романтичні та ефектні. Усі тортики ми покриваємо легким сирним кремом або ж повітряною ніжною меренгою. Застосовуємо різні сучасні техніки нанесення крему, квіти та вишуканий їстіний декор. Робимо кожен торт унікальним і таким, що відповідатиме кольористиці і тематиці весілля.

Варіанти декору:

  • крем-чіз покриття;
  • із набризками;
  • із мазками;
  • з квітами;
  • із макаронсами, безе і ін;
  • із топерами та аплікаціями.
Обирайте вподобаний варіант декору на наповнення торта і телефонуйте нам або ж пишіть у соцмережах і ми узгодимо усі деталі!
Пропонуємо також переглянути торти на замовлення для будь-якого свята чи події.

Читати повністю

Приховати опис

Для прийому замовлень звертайтесь:

щодня: з 10.00 до 22.00
+38(097) 772 74 85
bilkateam@gmail.com

Торти в розрізі. Складники торта

МАНГО ТА ГОРІХ
520 грн/кг

Мигдалево-фундучні бісквіти, мус з додаванням білого та молочного шоколаду, мангове крем’ю.
Торт Манго Горіх

МЕДОВИЙ З АПЕЛЬСИНОМ
450 грн/кг

Тонкі катані медові коржі, крем-сир Філадельфія з апельсиновим курдом.
Медовий з апельсином

ВИШНЕВИЙ ТРЮФЕЛЬ
570 грн/кг

Ніжні, легкі, пухкі та вологі шоколадні коржі у поєднанні із солодко-терпким чорним шоколадом,а на довершення багато-багато вишні і карамель.
IMG_7142

ЛИМОННИЙ
480 грн/кг

Лимонні бісквіти просочені Лімончелло, мус з натуральним лимонним фрешем та смачнющим білим шоколадом.
Лимонний

МОРКВЯНИЙ
400 грн/кг

Ніжні морквяні коржі з апельсиновою цедрою, крем-чіз Філадельфія і апельсиновий курд.
Морквяний

ДАКУАЗ
450 грн/кг

Меренгові коржі з фундука, мигдаля і арахісу, котрі доповнює крем зі згущеного молока.
Дакуаз

БЕЗ ГЛЮТЕНУ ТА ЛАКТОЗИ
450 грн/кг

Кокосові коржі, легкий мус на безлактозному йогурті, мангове крем’ю. Ми вже давно знаємо, що солодке від Білки може бути корисним, а Ви?
Манго-кокос

ПОЛУНИЧНИЙ ОКСАМИТ
450 грн/кг

Вологі бісквіти, просочені італійським легким лікером Лімончелло, полуничний мус з маскарпоне.
IMG_7140

ШОКОЛАД + ЧОРНИЦЯ/ВИШНЯ
460 грн/кг

Вологі шоколадні коржі, просочені карамеллю і чорним шоколадом.
Американський з вишнею

ОРЕО
480 грн/кг

Шоколадні бісквіти просочені карамелькою, мус із крем-чізу з додаванням арахісовї пасти.
Торт Орео

У пошуках торту на весілля?

Замовити торт на весілля — давно не нова послуга в наш час. Це зручно, вигідно, гарно та смачно! У Львові такий вид сервісу можна замовити у кондитерській “Білка”.

Ідеальний весільний торт від “Білки”

 Одним з найважливіших атрибутів на весіллі є, звісно ж, торт. Дуже важливо, щоб він виглядав вишукано та відповідав стилістиці свята. Водночас десерт зобов’язаний бути неперевершено смачним. Такі завдання ставлять перед собою кондитери в “Білці” при приготуванні кожного торту. Ми виготовляємо весільні торти на замовлення з натуральних інгредієнтів. Органічні продукти та природні складники — запорука корисного і смачного десерту. Ми не готуємо з готових сумішей для коржів. Ми не додаємо підсилювачі смаку чи штучні консерванти. Наші кулінарні феї власноруч печуть коржі та бісквіти, роблять сиропи та компоте, виготовляють муси та їстівний декор.

Декор та начинка весільного торту

Кожна пара бажає замовити неперевершений весільний торт, який би  здивував і вразив усіх гостей. Ми випікаємо весільні торти з одним або кількома ярусами. До кожного ярусу можливо вибрати різну начинку. Наші працівники гарантують, що кожен торт буде не схожим на попередній. Ми додаємо щоразу інші деталі, щоб десерт мав унікальний вигляд. “Білка” підібрала для молодят найсмачніші начинки та оригінальний декор. Обирайте свій унікальний десерт для особливого свята. Ми готуємо усі представлені торти, але при цьому враховуємо побажання і вимоги клієнтів.

Для оформлення тортів ми застосовуємо сирний крем з маскарпоне і сиром філадельфія, а також ніжну повітряну меренгу. Використовуємо різні сучасні техніки нанесення крему, додаємо їстівний декор та інші модні елементи.

Як і де замовити весільний торт

Замовити ваш унікальний торт на весілля можливо у нашій кав’ярні-кондитерській. Ми можемо доставити нашу продукцію кур’єром по місту. Гарантуємо цілісність десерту, адже ми співпрацюємо лише з надійними перевізниками. За межі міста на відстань більш, ніж 50 км, торти ми не відправляємо через тендітність структури торту.

Купити солодощі з доставкою

Bilka07554

Пиріг гарбузовий

1150 г.

350.00 грн
Bilka07710

Макаронс шоколад

25 г.

30.00 грн
Bilka07673

Макаронс апероль

25 г.

30.00 грн
Bilka07712

Макаронс бейліс

25 г.

30.00 грн
Bilka07708

Макаронс ревінь-базилік

25 г.

30.00 грн
Bilka07685_1

Макаронс смородина

25 г.

30.00 грн