Перелік даних Користувача, які ми (Оператор) збираємо та використовуємо для здійснення замовлення та надання послуг

 • Прізвище, ім'я та по батькові (ПІБ) Замовника/Отримувача
 • Номер телефону Замовника/Отримувача
 • Адреса електронної пошти Замовника/Отримувача
 • Адреса отримання поштових відправлень
 • Адреса отримання кур’єрської доставки
 • Також на сайті відбувається збір і обробка знеособлених даних про відвідувачів (в т.ч. файлів «cookie») за допомогою сервісів інтернет-статистики (Гугл Аналітика та інших);
 • Перераховані вище дані далі по тексту Політики об'єднані загальним поняттям Персональні дані;

Цілями обробки персональних даних є:

 • укладення, виконання та припинення цивільно-правових договорів; надання доступу Користувачеві до сервісів, інформації та/або матеріалами, що містяться на веб-сайті https://bilka.ua/; уточнення деталей замовлення;
 • Оператор має право направляти Користувачеві повідомлення про нові продукти та послуги, спеціальні пропозиції та різні події. Користувач завжди може відмовитися від отримання інформаційних повідомлень в полі листа “Скасувати розсилку”
 • Знеособлені дані користувачів, що збираються за допомогою сервісів інтернет-статистики, служать для збору інформації про дії користувачів на сайті, поліпшення якості сайту та його змісту.

Процес обробки та використання Персональних даних Користувача здійснюється таким чином:

 • Система управління сайтом збирає, зберігає дані Користувача під час оформлення замовлення  та на основі вхідних даних генерує та відправляє в автоматичному режимі лист на вказану поштову скриньку, інші повідомлення в месенджери та за вказаним контактним телефоном – для інформування Замовника щодо зміни статусу його замовлення.
 • Менеджер в обов’язковому порядку здійснює телефонний дзвінок Замовнику, може надіслати текстове повідомлення (смс або за допомогою месенджера) для надання деталей замовлення та оплати, а також для своєчасної доставки замовлення.
 • Ми можемо повідомити Замовника за вищезазначеними засобами зв'язку з метою нагадування про можливість повторити своє замовлення через рік.

Використовуючи наш сайт bilka.ua, Ви підтверджуєте, що з метою здійснення підприємницької діяльності Ви даєте нам згоду на обробку персональних даних, а саме:

 • Прізвище, ім'я та по батькові (ПІБ) Замовника/Отримувача
 • Номер телефону Замовника/Отримувача
 • Адреса електронної пошти Замовника/Отримувача
 • Адреса отримання поштових відправлень
 • Адреса отримання кур’єрської доставки

Після оформлення кожне замовлення отримує індивідуальний номер. Після оплати замовлення, Ви автоматично погоджуєтеся з правилами надання послуг та надаєте явну згоду на використання Ваших контактних даних для обробки та зберігання в цілях здійснення підприємницької діяльності Оператором.

Порядок зберігання, передачі та інших видів обробки персональних даних:

Безпека персональних даних, які обробляються Оператором, забезпечується шляхом реалізації правових, організаційних і технічних заходів, необхідних для виконання в повному обсязі вимог чинного законодавства у сфері захисту персональних даних;

Ми забезпечуємо збереження персональних даних і вживаємо всіх можливих заходів, що виключають поширення, надання і доступ до персональних даних користувачів неуповноважених осіб.

У разі виявлення неточностей в персональних даних, Користувач може актуалізувати їх самостійно, шляхом редагування інформації в Особистому кабінеті або направити Оператору повідомлення на адресу електронної пошти Оператора з позначкою «Актуалізація персональних даних».

Термін обробки персональних даних є необмеженим. Користувач може в будь-який момент відкликати свою згоду на обробку персональних даних, направивши Оператору повідомлення за допомогою електронної пошти на електронну адресу Оператора з позначкою «Відкликання згоди на обробку персональних даних».

Особливості конфіденційності між Замовником та Отримувачем:


При необхідності та на прохання Замовника ми не розголошуємо його дані Отримувачу. Лише у разі погодження із Замовником ми можемо розголосити ім’я останнього Отримувачу. Також діє принцип зворотньої анонімності.

Персональні дані Отримувача (або будь-яких інших даних), які стають відомі нам у процесі виконання замовлення, ми не передаємо цю інформацію будь-якій третій стороні, у тому числі Замовнику без згоди на це Отримувача.

Конфіденційність предмета замовлення 

Щоб здійснити доставку замовлення Отримувачу та не розголосити дані Замовника ми дотримуємося принципу подарунка. Це означає, що якщо не виникає критичних вимог з боку Отримувача щодо попереднього розголошення предмета доставки, то ми не розголошуємо його.

Ми використовуємо словосполучення “сюрприз”, “подарунок”, “солодкий подарунок”, “солодкі вітання” та інші, що не розкривають сутність.

Прикінцеві положення:

Користувач може отримати будь-які роз'яснення з потрібних питань, що стосуються обробки його персональних даних та конфіденційності, звернувшись до Оператора за допомогою електронної пошти bilkateam@gmail.com.

В даному документі будуть відображені будь-які зміни політики обробки персональних даних та конфіденційності Оператором. Політика діє безстроково до заміни її новою версією.